Жіноча шкіряна наплічна сумка Borsacomoda темно-коричнева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 210 мм |
| Длина | 290 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Форма | Трапеция |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 110 мм |
Жіноча наплічна сумка з натуральної шкіри Borsacomoda темно-коричнева
810.037
Опис товару:
Одне основне відділення.
Усередині також є прорізна кишеня на блискавці.
Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на задній стінці.
Усередині модель має класичне виготовлення — основний відділ, відділ перегородка на змійці, бічні кишені.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: темно-коричневий.
Розміри: 29х21х11 см.
Вага: 405 г.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 680 ₴












