Рюкзак, велосумка на багажник з дощовиком два в одному 22L Bikemate сіра
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bikemate |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 62 см |
| Длина | 28 см |
| Конструкция сумки | Однообъемная |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 22 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип велосипедной сумки | Багажный рюкзак |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 11.5 см |
Рюкзак, велосипедна сумка на багажник з дощовиком два в одному 22L Bikemate сіра
Опис товару:
Сумка виготовлена з щільної прогумованої тканини.
Просторе основне відділення, яке закривається скручуванням (згинанням) клапана і фіксується ремінцем з фастексом.
Вертикальний карман на блискавці на боковій поверхні.
Одна тканинна ручка.
Регульовані лямки рюкзака з м'якими сітчастими вставками.
Ергономічна спинка з м'якими вставками.
Вбудований дощовик в нижньому відділенні на блискавці.
Кріплення для велосипеда на спинці сумки.
Світловідбиваючі деталі.
Задня частина сумки має жорстку вставку.
Характеристики:
Країна походження торгової марки: Bikemate, Німеччина.
Розміри: 62 (з повністю відкритим клапаном)х28х11,5 см.
Об'єм: 22L.
Вага: 825.
Максимальна вантажопідйомність: 8 кг.
Матеріал: прогумований поліестер.
Колір: сірий.
Информация для заказа
- Цена: 1 395 ₴












