Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 425 г |
| Высота | 40 см |
| Глубина | 34 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 35 л |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | стяжка |
| Назначение (1) | Унисекс |
| Форма | Цилиндрическая |
Містка дитяча циліндрична сумка для зберігання, транспортування іграшок 35L Live in style сіра
Опис товару:
З 3D-елементами тваринки.
Просторе основне відділення з практичним шнурком-стяжкою, що запобігає випаданню іграшок.
Невелика вертикальна кишеня на бічній стороні сумки.
Дві ручки середньої довжини.
Знімний ремінь через плече.
Для дітей від 3 років і старше для транспортування та зберігання іграшок.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 34 × 40 × 34 см.
Об'єм: 35 літрів.
Вага: 425 г.
Країна походження торгової марки: Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴












