Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit Sports |
| Вес | 595 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 50 см |
| Глубина | 20 см |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 30 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Спортивный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивные, Городские |
Спортивний рюкзак з дощовиком для активного відпочинку, трекінгу 30L Crivit чорний
Опис товару:
Легкий рюкзак відмінно підійде для велопрогулянок або трекінгу.
Ергономічна спинка і регульовані плечові ремені для максимального комфорту при перенесенні.
Регульований по висоті і довжині нагрудний ремінь і стегновий пояс.
Просторе основне відділення з відділом для гідратора і отвором для питної трубки.
Кишеня на блискавці у верхній частині рюкзака.
Бічні сітчасті кишені і передня кишеня з практичними відділеннями для різних аксесуарів.
Невелика еластична сітчаста кишеня на лицьовій стороні рюкзака.
Невелика кишеня на блискавці розміщена на поясному ремені.
Петля для перенесення рюкзака в руці.
Компресійні ремені на бічних поверхнях рюкзака.
Світловідбиваючі деталі.
З високоякісною фірмовою блискавкою YKK.
Характеристики:
Рюкзак: 100% поліестер.
Підкладка: 210D поліуретан.
Чохол від дощу: поліуретан 190T.
Розміри: Ш 30 x В 50 x Г 20 см.
Об'єм: 30 літрів.
Вага: 595 г.
Країна реєстрації бренду: Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 295 ₴








