Термосумка для кемпінгу, ланч бокс із жорстким дном Crivit 12L сіра
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crivit |
| Вес | 840 г |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 12 л |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка, Влагозащита |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 23 см |
| Глубина | 20 см |
| Ширина | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
Термосумка, сумка-холодильник для кемпінгу, ланч-бокс з жорстким дном Crivit 12L сіра IAN469507
Опис товару:
Ідеально підходить для роботи, кемпінгу, пікніків і барбекю.
Легко наповнювати завдяки широко відкриваючимся застібкам-блискавкам.
Два просторих відділення для роздільного зберігання різних продуктів.
Практичне сітчасте відділення для додаткового зберігання.
Легко чистити завдяки водовідштовхувальній внутрішній поверхні.
Регульований м'який плечовий ремінь і посилена ручка для зручного транспортування.
Знімний плечовий ремінь.
Посилена жорстка водонепроникна основа.
Міцна фірмова блискавка від YKK.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, пластик.
Розміри: Д 20 x Ш 33 x В 23 см.
Вага: 840 г.
Об'єм: 12 л.
Макс. вага наповнення: близько 5 кг.
Колір: сірий.
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴








