Легка термосумка, сумка-холодильник 24L Live in style коралова
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 170 г |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 24 л |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка, Влагозащита |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 17.5 см |
| Ширина | 36 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
Легка термосумка, сумка-холодильник 24L Live in style коралова 4061461398835
Опис товару:
Практична термосумка на двох ручках середньої довжини.
Просторе основне відділення на блискавці.
Всередині сумки термопокриття.
Характеристики:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
Розмір: 36 х 33 х 17,5 см.
Об'єм: 24 л.
Вага: 170 г.
Колір: кораловий.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴












