Пенал-органайзер з можливістю збільшення Pop-up Pencil Case рожевий з салатовим
- В наличии
- Код: 4061463689290
195 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 40 г |
| Высота | 17 см |
| Длина | 12 см |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 6 см |
Пенал-органайзер з можливістю збільшення по висоті Pop-up Pencil Case рожевий з салатовим
Організуйте свої речі і залишайтеся стильними з пеналом Stephen Joseph Pop Up! Одним натисканням цей пенал перетворюється в зручну підставку для олівців, в якій всі необхідні приналежності завжди під рукою. Доступний в чарівних і оригінальних варіантах дизайну, ідеально підходить для рукоділля і шкільного приладдя. Попрощайтеся з безладом з цим універсальним і кумедним пеналом.
Опис товару:
«Pop Up» можна опустити вниз або підняти вгору, і він буде стояти, як підставка для олівців.
У розкладеному стані висота: приблизно 17 см.
У стислому вигляді висота: приблизно 10 см.
Матеріал: 100% поліестер. Підкладка з нейлону.
Розміри: 17(10) х 12 х 6 см.
Вага: 40 г.
Машинне прання, сушіння на повітрі.
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴









