Легка сумка-холодильник, термосумка 12L Live in style коралова
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 115 г |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 12 л |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка, Влагозащита |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 15 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
Легка термосумка, сумка-холодильник 12L Live in style коралова 4061461398835-1
Опис товару:
Практична термосумка на двох ручках середньої довжини.
Просторе основне відділення на блискавці.
Всередині сумки термопокриття.
Характеристики:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
Розмір: 26 х 30 х 15 см.
Об'єм: 12 л.
Вага: 115 г.
Колір: кораловий.
Информация для заказа
- Цена: 375 ₴












