Шкільний пенал на два відділення для хлопчика Expertiz чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 55 г |
| Высота | 5.5 см |
| Длина | 20 см |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 5 см |
Шкільний пенал на два відділення Expertiz Zweikammer-etui чорний
Опис товару:
Два відділення на блискавці без наповнення.
Вмістить достатню кількість ручок, олівців та іншого.
Пенал не має жорсткого каркаса.
Підкладка виконана з нейлонової тканини.
Невелика нейлонова петля для транспортування.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 20 см х 5,5 см х 5 см.
Вага: 55 г.
Країна походження торгової марки: Австрія.
Країна виробництва: Китай.
Информация для заказа
- Цена: 149 ₴








