Легка дорожня косметичка 4L Reebok Les Mills Toiletry Bag салатова


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Вес | 70 г |
| Высота | 160 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Плечевой ремень | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Салатовый |
| Ширина | 220 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |
Легка дорожня косметичка 4L Reebok Les Mills Toiletry Bag салатова
Опис товару:
Матеріал: легкий і міцний поліестер з водовідштовхувальними властивостями.
Містка, практична, зручна косметичка.
Одне відділення закривається на блискавку.
Ідеально підходить для відпочинку, в готелі, відрядженні, у валізі та у ванній кімнаті.
Тканинна ручка на бічній поверхні косметички.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 16см х 22см х 12см.
Об'єм: 4 літри.
Вага: 70 г.
Колір: салатовий.
Виробник: Reebok, Індонезія.
Информация для заказа
- Цена: 595 ₴



