Жіночий тканинний гаманець Roxy Work For Us Wallet сірий з квітами



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Roxy |
| Вес | 100 г |
| Вид кожи по способу отделки | Гладкая |
| Длина | 190 мм |
| Количество отделений для документов | Нет |
| Количество отделений для кредитных карт | 7 |
| Количество отделений для купюр | 2 |
| Количество отделений для монет | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Текстиль |
| Пол | Женский |
| Расположение | Вертикальное |
| Расположение монетницы | Внутри |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кошелек |
| Толщина | 20 мм |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 100 мм |
Жіночий текстильний гаманець Roxy Work For Us Wallet сірий з квітами
Опис моделі:
Зачиняється ремінцем на магнітній кнопці.
Гаманець виготовлений з міцної синтетичної тканини.
Всередині гаманця два відділення для купюр, одна кишенька на блискавці для дрібних грошей, сім кишеньок для візиток або платіжних карток.
*Зовнішній вигляд виробу може відрізнятися залежно від розташування принта.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри, см (ШхВхГ): 10х19х2.
Вага: 100 г.
Колір: сірий.
Виробник: Roxy, М'янма.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴



