Шкільний пенал Spirit бордовий з рожевим
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spirit |
| Вес | 100 г |
| Высота | 7 см |
| Длина | 23 см |
| Материал изготовления | Полиэстер |
| Наполнение пенала | Без наполнения |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Цвет | Бордовый |
| Ширина | 9 см |
Шкільний пенал Spirit бордовий з рожевим
Опис товару:
Пенал виготовлений з міцної синтетичної тканини.
Одне відділення на блискавці.
Всередині тканинна перегородка з п'ятьма еластичними петлями для олівців або ручок.
Вмістить достатню кількість ручок, олівців та іншого.
Пенал не має жорсткого каркаса.
Підкладка виконана з нейлонової тканини.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: бордовий з рожевим.
Розміри: 23 см х 9 см х 7 см.
Вага: 100 г.
Країна реєстрації бренду: Spirit, Італія.
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴











