Невелика сумка з ремінцем на плече Live in style чорна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 140 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество отделений | 2 |
| Пол1 | Унисекс |
Невелика сумка на шию Live in Style (LS) чорна 4061461606588
Опис товару:
виріб виготовлений з міцної синтетичної тканини;
сумка для безпечного зберігання телефону, грошей, банківських карток, документів, портмоне, ключів тощо;
закривається клапаном на липучці;
знімний ремінець з нейлону з регульованою довжиною;
два відділення на блискавці.
Характеристики:
Артикул: 4061461606588.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри, см: 17 x 14 x 6 см.
Вага: 85 г.
Виробник: Live in Style.
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴










