Маленький дитячий рюкзак Riciclo Kleinkinder Rucksack мавпочка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 150 г |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 17 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 10 см |
| Тип | Рюкзак |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Детская |
| Тип рюкзака | Городские |
Маленький дитячий рюкзак Riciclo Kleinkinder Rucksack мавпочка
Опис товару:
Основне відділення на блискавці.
М'які регульовані по довжині лямки.
Нагрудний ремінь на фастексі.
Ручка для перенесення.
Адресатне поле всередині рюкзака.
Світловідбиваючі елементи з боків.
Ремінець на карабіні, щоб Ваша дитина далеко не втекла.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 20 х 17 х 10 см (В х Ш х Г).
Вага: 150 г.
Колір: коричневий.
Виробник: Riciclo.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴










