Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vadobag |
| Вес | 150 г |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 3 л |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка, Влагозащита |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Розовый |
| Размеры | |
| Высота | 19 см |
| Глубина | 7 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
Дитяча термосумка, ланч бокс 3L Vadobag рожева
Опис товару:
Практична термосумка з ремінцем на плече і верхньою ручкою.
Просторе основне відділення на блискавці.
Всередині сумки термопокриття.
Одне основне відділення на блискавці.
Характеристики:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
Розмір: 25 х 19 х 7 см.
Об'єм: 3 л.
Вага: 150 г.
Колір: рожевий.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴












