Шкільний набір з рюкзака, пенала і сумки для взуття Live in style синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 950 г |
| Высота | 45 см |
| Глубина | 20 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Да |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Пол | Для мальчиков |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Детский |
| Тип рюкзака | Школьные |
Шкільний набір, комплект зі шкільного рюкзака з дощовиком, пенала та сумки для взуття Live in style синій
Опис товару:
Рюкзак:
Два основних відділення на блискавці.
У більшому відділенні розташований відділ для ноутбука або документів формату А4.
У другому відділенні розташована відкрита кишеня, кишеня на блискавці, петлі для ручок, ремінець з карабіном для ключів.
Термокишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Дві еластичні сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Зручна сітчаста спинка з м'якими вставками.
Ергономічні лямки рюкзака.
Нагрудний ремінець на фастексах.
Поясний ремінь на фастексах.
Пенал:
Закривається на блискавці.
Жорстка перегородка, на якій розміщені петлі для ручок і олівців.
Одна кишеня на блискавці.
Сумка для взуття:
Одне основне відділення, яке стягується ремінцем.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Характеристики:
Рюкзак 45 х 30 х 20 см. Вага: 950 г.
Пенал: 22 х 10 х 5 см. Вага: 195 г.
Сумка для взуття: 43 х 32 см. Вага: 120 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Виробник: Live in style, Австрія.
Информация для заказа
- Цена: 1 695 ₴












