Мала пластикова валіза на колесах 45L GD Polo коричнева
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GD |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 1 |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | АБС-пластик |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Малый |
| Регулировка размера | Нет |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Коричневый |
| Размеры | |
| Вес | 2.45 кг |
| Высота | 57 см |
| Глубина | 25 см |
| Объем | 45 л |
| Ширина | 34 см |
Мала пластикова валіза на колесах 45L GD Polo коричнева 60k001 small brown
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Ручка у верхній частині валізи для транспортування у вертикальному.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення.
Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: пластик ABS.
Колір: коричневий.
Розмір: 57х34х25 см. Висота валізи без урахування коліс - 51 см.
Об'єм: 45 л.
Вага: 2450 р.
Виробник: GD Polo, Туреччина.
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴









