Коттонова дорожня сумка 40L Live in style Weekender чорна 55х35х24 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Тип | Сумка |
| Размеры | |
| Высота | 35 см |
| Глубина | 24 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 780 |
| Замок (1) | Молния |
| Форма | Прямоугольная |
Дорожня сумка, саквояж із котону 40L Live in style Weekender чорна 35х55х24 см
Опис товару:
Містке основне відділення на блискавці.
Усередині розташовані дві відкриті кишені, кишеня на блискавці.
Відкрита кишеня на передній стінці сумки.
Дві ручки середньої довжини для перенесення
Підкладка виготовлена зі щільної синтетичної тканини.
Характеристики:
Матеріал: котон 63%, поліестер 37%, обробка та дно сумки зі штучної шкіри.
Розміри: В35хШ55хГ24 см. Ширина по дну 48 см.
Вага: 780 г.
Країна походження торгової марки: Live in style, Австрія.
Информация для заказа
- Цена: 1 295 ₴












