Шкільний рюкзак 19L Riciclo Schulrucksack блакитний з акулами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 370 г |
| Высота | 41 см |
| Глубина | 13 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 19 л |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Детский |
| Тип рюкзака | Школьные |
Шкільний рюкзак Riciclo Schulrucksack блакитний з акулами
Опис товару:
Два основних відділення на блискавці.
У більшому відділенні розташована адресна бирка власника рюкзака.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Невелика кишенька на блискавці у верхній частині рюкзака.
Дві еластичні кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Зручна ущільнена прошита спинка рюкзака.
Ергономічні лямки рюкзака з м'якими сітчастими вставками.
Характеристики:
Розміри: 41 х 30 х 13 см.
Об'єм: 19 літрів.
Вага: 370 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: блакитний.
Виробник: Riciclo.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴











