Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 545 г |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 20 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 25 л |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Детский |
| Тип рюкзака | Школьные |
Шкільний рюкзак з твариною 25L ASCE Animals
Опис товару:
Два основних відділення на блискавці.
У більшому відділенні розташований відділ для ноутбука або документів формату А4.
У передньому відділенні розташована адресна бирка власника рюкзака.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака (всередині розташований органайзер: невеликі кишеньки, карабін для ключів).
Невелика кишенька на блискавці у верхній частині рюкзака.
Дві еластичні кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Ергономічні лямки і спинка рюкзака мають м'які сітчасті вставки.
Ремінці з фастексами для кріплення додаткових речей на лицьовій стороні рюкзака.
Грудна стяжка на фастексі.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Розміри: 42 х 31 х 20 см.
Об'єм: 25 літрів.
Вага: 545 г.
Матеріал: поліестер.
Виробник: ASCE.
Информация для заказа
- Цена: 995 ₴












