Шкільний рюкзак для молодших класів Vadobag Щенячий патруль синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vadobag |
| Вес | 285 г |
| Высота | 33 см |
| Глубина | 14 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 10 л |
| Ортопедические свойства | Нет |
| Персонажи | Щенячий патруль |
| Пол | Унисекс |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол1 | Детский |
| Тип рюкзака | Школьные |
Шкільний рюкзак для хлопчика 1-3 класів Vadobag Paw Patrol Щенячий патруль синій
Опис товару:
Рюкзак виготовлений з міцної синтетичної тканини.
Поверхню рюкзака прикрашають милі мультяшні герої з відомого мультфільму Щенячий патруль.
Два основних відділення на блискавці.
Широкі регульовані лямки рюкзака.
Ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Розміри: 33 х 25 х 14 см.
Об'єм: 10 літрів.
Вага: 285 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: синій.
Виробник: Vadobag.
Информация для заказа
- Цена: 695 ₴












