Спортивна дитяча сумка для дівчинки 18L Hanson Die Maus рожева
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hanson |
| Вес | 285 г |
| Высота | 22 см |
| Глубина | 17 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18 л |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 37 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Назначение (1) | Для детей |
| Форма | Прямоугольная |
Спортивна дитяча сумка для дівчинки 18L Hanson Die Maus Sporttasche рожева
Опис товару:
Ідеально підходить для басейну та інших занять спортом, а також підійде для нетривалих поїздок на вихідні.
Сумка має одне відділення і регульований плечовий ремінь.
Кишеня на блискавці на бічній стороні сумки.
Оснащена двома зручними ручками для перенесення.
Світловідбиваючі елементи на поверхні сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер. Підкладка: нейлон.
Розміри: 37х22х17 см.
Об'єм: 18 літрів.
Вага: 265 г.
Країна походження торгової марки: Hanson, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴












