Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lanpad |
| Высота | 290 мм |
| Длина | 180 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Количество отделений | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Молодежный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Нестандартная |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 100 мм |
Чоловіча невелика сумка-слінг чорного кольору Lanpad LAN83029 black
Опис товару:
Два відділення, закриваються на блискавку.
Всередині одного відділення є кишеня на блискавці.
На фасаді розташована велика кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
А на зворотному боці є одна кишеня на блискавці.
Плечовий ремінь, можна переставляти на ліве/праве плече.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Розміри: 18*29*10 см.
Виробник: Lanpad.
Информация для заказа
- Цена: 492 ₴








