Легка термосумка, сумка-холодильник 33L Live in style
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 405 г |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 33 л |
| Особенности термосумки | Герметическая подкладка, Влагозащита |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термосумка |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Высота | 30 см |
| Глубина | 27.5 см |
| Ширина | 47 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
Легка термосумка, сумка-холодильник 33L Live in style 4061462013041 сіра
Опис товару:
Практична термосумка на двох ручках середньої довжини.
Просторе основне відділення на блискавці.
Карман на блискавці на боковій стороні сумки.
Всередині сумки термопокриття та наповнювач для утримання температури.
Характеристики:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
Розмір: 47 х 27,5 х 30 см.
Об'єм: 33 л.
Вага: 405 г.
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴












