Дорожня подушка під шию з піни з ефектом пам'яті Livarno Home
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Livarno Home |
| Вес | 315 г |
| Высота | 8 см |
| Длина | 28 см |
| Материал | Полиэстер |
| Самонадувная | Нет |
| Состояние | Новое |
| Флокированное покрытие | Да |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Туризм, природа, кемпинг |
| Тип | Дорожняя |
Дорожня подушка під шию з піни з ефектом пам'яті Livarno Home
Зручна подушка забезпечить Вам додатковий комфорт у подорожах.
Опис виробу:
Для розслаблення м'язів шиї та потилиці — ідеально підходить під час перегляду телевізора, читання або під час тривалих поїздок.
Підтримує правильну поставу в положенні сидячи або лежачи.
Оптимальне і приємне скидання тиску при натисканні на подушку.
Знімний чохол на блискавці можна прати в пральній машині при температурі до 40 °C, не відбілювати.
Верх подушки має велюрове покриття, приємне для тіла.
Характеристики:
Розміри: зовнішній діаметр 28 см, товщина 8 см.
Колір: темно-сірий.
Чохол: 100% поліестер (перероблений). Наповнення: 100% спінений поліуретан.
Вага: 315 г.
Виробник: Livarno Home, Німеччина.
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴



