Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 190 г |
| Высота | 15 см |
| Длина | 37.5 см |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Подкладка | Нет |
| Пол | Женский |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 6 см |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Велика сумка на пояс, бананка, стегнова сумка Live in style бежева 4061461703127
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь з металевим тросом всередині, що виключає перерізання ремінця.
Одне містке відділення на блискавці з підкладкою з поліестеру чорного кольору.
Металеві фастекси золотистого кольору.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця.
Характеристики:
Виробник: Live in style.
Розміри 37,5х15х6 см.
Вага: 190 г.
Матеріал: поліестер. Підкладка: поліестер.
Колір: бежевий.
Информация для заказа
- Цена: 495 ₴




