Поясна сумка, бананка, стегнова сумка Антизлодій Live in style світло-сіра

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LS |
| Вес | 155 г |
| Высота | 13.5 см |
| Длина | 24 см |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение | Для повседневной носки |
| Объем | 1.4 л |
| Подкладка | Да |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 8 см |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |
Сумка на пояс, бананка, стегнова сумка Антивор Live in style світло-сіра 4061461273026
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Одне містке відділення на блискавці з підкладкою з поліестеру чорного кольору. Всередині розташована кишеня з RFID-захистом, яка захищає ваші кредитні картки та паспорти від несанкціонованого сканування.
Маленька кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця,
кредитних карток, грошей, телефонів, паспортів і особистих цінностей.
Високоякісний, стійкий до порізів зовнішній матеріал.
Стійкий до порізів поясний ремінь з тросом всередині і регулюванням довжини.
Бігунки з карабінами для можливості блокування від несанкціонованого відкриття.
Характеристики:
Виробник: Live in style.
Розміри 24х13,5х8 см.
Вага: 155 г.
Об'єм: 1,4 літра.
Матеріал: поліестер. Підкладка: поліестер.
Колір: світло-сірий.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴



