Еко сумка шоппер для покупок з щільного бавовни Action 44x38x16 см бежева


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Action |
| Вес | 180 г |
| Высота | 440 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шоппер |
| Тип застежки | Без застежки |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Жесткость | Мягкая |
| Замок (1) | Нет |
| Количество отделений на молнии | 1 |
| Материал | Хлопок |
| Материал (1) | Хлопок |
| Назначение (1) | Унисекс |
| Плечевой ремень | Нет |
| Размер | Средний |
| Размер (1) | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Универсальный |
| Тип сумки | Шопер |
| Тип сумки (1) | Шопер |
| Форма | Прямоугольная |
Еко сумка шоппер для покупок з щільного бавовни Action 44x38x16 см бежева 3015126
Опис товару:
Виготовлена з екологічного матеріалу - бавовна.
Одне містке відкрите основне відділення.
Дві ручки середньої довжини.
Лицева та тильна сторона сумки мають однаковий малюнок.
Характеристики:
Матеріал: 100% бавовна.
Колір: бежевий.
Розміри: 44х38х16 см.
Висота ручок (від верхньої точки сумки до верхньої точки ручки): 30 см.
Вага: 180 г.
Виробник: Action, Індія.
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴



