Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Висота | 370 мм |
| Ручки | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Глибина | 35 мм |
| Дропшипінг | Да |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Папка |
Ділова папка Jpb зі шкірозамінника коричнева AK-01 brown
Опис:
Функціональна папка з якісної штучної шкіри.
Сегрегатор для фіксації документів у файлах
Тримач на пружині для різних документів.
Відділ для документів формату А4.
4 кишеньки для візиток, кредитних карток.
Характеристики:
Артикул: AK-01 brown.
Розміри: 37х25х3,5 см.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴





