Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Кількість відділень/кишень | 7 |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Чоловічий |
Наплічна робоча сумка під інструменти Parkside чорна з червоним IAN380554-1
Чудова сумка призначена для зберігання інструментів і різних корисних деталей. З такою сумкою Ви зможете з легкістю зберігати інструмент вдома або в машині. Сумка виготовлена за новітніми технологіями з якісної тканини, що дає перевагу серед аналогів.
Опис:
тип: для інструментів
сумка виготовлена у формі листоношки
одне основне відділення, накривається клапаном із двома ремінцями на фастексах. Усередині розташовані чотири відкриті кишені для інструментів.
на передній стінці під клапаном розташовано ще три відкриті кишені
одна закрита кишеня з клапаном і одна сітчаста кишеня на бічних поверхнях сумки
знімний ремінь через плече
зручна ручка
дно сумки має жорстку ущільнючу вставку
Характеристики:
Матеріал: поліестер 1680D з покриттям із ПВХ.
Розміри, см: Д 35 x Ш 16 x В 27.
Вес: 965 г.
Максимальна вантажність: приблизно 8 кг.
Виробник: Parkside.
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴





