Комплект постільної білизни TAC полуторний 143х215 см Як приручити дракона з бавовни кольоровий

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 215 см |
| Ширина підковдри | 143 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 214 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для ліжка |
| Щільність | 130 г/см3 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
Розмір та складові: Полуторний: простирадло 150х214 см – 1 шт., підковдра 143х215 см – 1 шт., наволочка 50х70 см – 1 шт.
Ліцензійна колекція постільної білизни "Як приручити дракона".
Герої улюблених мультфільмів, створені на полотні з натуральної 100% бавовни, порадують дитину чудовою графікою та м'якою, приємною на дотик тканиною. Такий подарунок приведе у захват хлопчиків та дівчаток віком від 6 років.
Упаковка: картонна коробка.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С).
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 906 ₴



