Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Щільність | 125 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Фрукти, овочі, ягоди |
| Тип тканини | Поплін |
| Колір | Рожевий |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Ширина підковдри | 147 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 210 см |
| Ширина простирадла | 147 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спальний розмір | Напівторний |
Розмір та складові: Полуторний: простирадло 147х210 см – 1 шт., підковдра 147х210 см – 1 шт., наволочка 70х70 см – 2 шт.
Тканина: Поплин, 100% бавовна.
Дуже високоякісний комплект постільної білизни, який здивує своєю чудовою якістю та стильним індивідуальним дизайном.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 287 ₴






