Жіноча шкіряна сумка через плече Borsacomoda салатова
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borsacomoda |
| Вид кожи | Телячья кожа |
| Вид кожи по способу отделки | Тиснение "флотар" |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 280 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Натуральная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплечная/Седельная |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Салатовый |
| Ширина | 100 мм |
Жіноча сумка з натуральної шкіри Borsacomoda салатовий 813.012
Опис товару:
Сумка закривається на блискавці.
Усередині розташовано три відділення, одне з яких додаткової блискавки.
Усередині центрального відділення розташована одна кишеня на блискавці, одна відкрита кишеня.
Зовнішня кишеня на блискавці розташована на задній стінці.
Нерегульований ремінь з плеча з натуральної шкіри.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: салатовий.
Розміри: 28х20х10 см.
Виробник: Wallaby, Україна.
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴












