Дискова електропила
Електро дискові пилки або ж «циркулярки» - що потрібно знати про них?
Пила дискова електрична – це обов'язковий інструмент в переліку обладнання будь-якого фахівця, що серйозно займається ремонтом або будівництвом. Або і тим і іншим. Хоча варто зауважити, що пила ручна електрична дискова найчастіше виявляється потрібна і любителям, що звикли своїми руками облагороджувати свій будинок, дачу, заміський котедж і т. д. Бо звичайною пилкою практично нереально домогтися тієї продуктивності, чистоти розпилу, акуратності і точності. Та й потім, дискова електрична пила по дереву працює в сотні разів швидше.
Ручна електрична дискова пила купити предпочитается в силу цілого переліку її переваг:
-
З її допомогою легко освоїти великий обсяг робочого матеріалу при мінімальному фізичному участі оператора;
-
дискова Електропила легко реалізує, як поздовжнє, так і похилу різання і оброблення матеріалу;
-
Ручна дискова електропила може працювати не тільки з деревом. При оснащенні потрібними пільнимі дисками, вона легко може працювати з фанерою, ДСП, полімерами, сендвіч-панелями, алюмінієм, міддю і певними сортами сталі.
Як і все інше різноманіття інструментів, дискова пила по дереву представлена побутовими і професійними моделями. Побутова ручна дискова електропила по дереву призначена для використання в режимі «час від часу» при незначних навантаженнях.
А от купити дискову електропилку професійного зразка – значить використовувати її постійно. Забезпечувати їй інтенсивні навантаження і жорсткі умови експлуатації. Відповідно, професійна пила по дереву дискова ціна вище, що виправдовується більш високою якістю інструменту. І це стосується як аспекти складання, так і якості самих вузлів і комплектуючих обладнання.
В любом случае, хоть бытовая, хоть профессиональная ручная дисковая электропила цена довольно высока. И выбирать, ориентируясь лишь на производителя – не самый дальновидный путь. Поэтому в первую очередь обращайте внимание на диаметр пильного диска.
Ручная дисковая электропила купить без тщательного изучения этого пункта – значит рискнуть своими деньгами очень сильно. В первую очередь Вас должен интересовать показатель глубины пропила под прямым углом диска к рабочей поверхности. Наиболее часто встречаемые цифры – от 50 до 65 мм. Это достаточный показатель для работы с основным перечнем материалов, приведенных выше. К тому же, такой диск имеет хорошую маневренность и не требует больших физических нагрузок от оператора.
Є менша глибина пропилу – до 40мм. Такі диски призначаються для роботи з матеріалами середньої і малої товщини.
Вдалих покупок.