Механічний скобозабивний пістолет 6-10 мм HOBBY (скоба тип А) STANLEY 6-TR45

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кріпильний засіб | Скоби |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Тип | Важільний |
| Тип кріплення | Тип 53 |
| Мінімальна довжина скоби | 6 мм |
| Максимальна довжина скоби | 10 мм |
Механічний скобозабивний пістолет під скобу 6-10 мм HOBBY (тип "А") STANLEY 6-TR45
- Степлер "Light Duty TR45" для скоб типу "А".
- Для скоб типу "A" (6, 8, 10 мм).
- Ручка фіксується замком у крайньому нижньому положенні
Інформація для замовлення
- Ціна: 733 ₴



