| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вага | 2.3 кг |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 230 літр/хв |
| Внутрішній діаметр шланга | 10 мм |
| Тип пневмошліфмашіни | Вібраційна |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 0.003450 м.куб |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Розмір платформи | 172x92 мм |
ВАЖЛИВО! Товари ТМ INTERTOOL продаються лише по 100% передоплаті або Пром-оплаті


Призначення
Шліфувальна машина вібраційна INTERTOOL РТ-1004 застосовується для шліфування дерев'яних, металевих, пофарбованих та шпакльованих поверхонь. Конструкція шліфувальної машини забезпечує високу маневровість, можливість роботи в стиках та кутках, завдяки прямокутній формі платформи з габаритами 172х92 мм.

Висока ефективність
Інструмент має вбудований регулятор для контролю швидкості, завдяки якому забезпечується високий ресурс роботи. Наждачний шліфувальний папір кріпиться до платформи за допомогою простих та надійних затискачів. Завдяки високій швидкості вібрації – 8000 коливань/хв, шліфувальна машина швидко впорається зі своєю роботою, не вимоглива до джерела повітря, споживання становить 280 л/хв.

Комфорт у роботі
Легка конструкція, зручна клавіша пуску, розташована під долонею, дозволяє керувати інструментом однією рукою. Дросель заслінки для швидкої зупинки інструменту. Під’єднати машину в пневмосистему дуже просто, в комплекті передбачений зносостійкий латунний фітинг для швидкороз'ємного з'єднання шланга.
- Ціна: 1 499 ₴




