Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TORIN |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шухляда | 5 шт. |
| Глибина | 458 мм |
| Довжина шухляди | 570 мм |
| Кількість коліс обладнаних гальмом | 2 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип мебели | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Червоний |
| Колір фасаду | Червоний |
| Ширина шухляди | 410 мм |
Візок інструментальний на колесах 5 секцій TORIN TBR-L4005-X
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 168 ₴





