Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал, Алюміній, Металопластик |
| Матеріал кола | Твердий сплав, Сталь |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 60 |
Круг відрізний по алюмінію Sigma Ø150х22.2х60 1942371 призначений для різання алюмінію та інших кольорових металів.
Особливості:
- Ефективна робота диска завдяки чітко вивіреним розмірами диска та зубів і точної установки на електроінструменті;
- Оптимальна продуктивність завдяки міцно припаяним твердосплавним зубах;
- Зовнішній діаметр і посадкове отвір пильних дисків узгоджені з усіма найпоширенішими на ринку типами електроінструменту;
- Компенсаційні прорізи запобігають викривленню диска у випадку його перегріву,зменшують коливання і знижує шуми,гарантуючи тривалий термін служби диска і зниження навантажень на електроінструмент;
- Пильні диски з середнім числом зубів підходять для різання м'яких і твердих порід дерева,фанери і ДСП з покриттям;
- Чим більше кількість зубів у диска,тим більш гладкими і чистими будуть кромки обробленої заготовки;
- Пила з негативним кутом нахилу зубів значно зменшує відщеплення в распилах ДСП;
- Трапецієподібна форма зуба TCG;
- Зуб із твердого сплаву з алмазним шліфуванням;
- Високоякісний припій;
- Полотно з високоякісної інструментальної сталі;
- Технологічні отвори для відводу тепла і зменшення деформації.
Купить круг отрезной Sigma Вы можете, оформив заказ в нашем интернет-магазине с помощью простой формы, доставка осуществляется по всей Украине. Если у Вас возникли вопросы, Вы можете позвонить по указанным номерам телефонов или заказать обратный звонок. Специалисты нашего интернет-магазина предоставят Вам подробные консультации и помогут сделать правильный выбор.
ПАРАМЕТРИ:
Артикул : 1942371
Тип : Круг відрізний по алюмінію
Призначення : Алюміній і інші кольорові метали
Зовнішній діаметр, мм : 150
Внутрішній діаметр, мм : 22.2
Максимальна кількість обертів, об/хв : 10000
Кількість зубців, шт : 60
Мінімальна партія замовлення, шт : 1
Офіційна гарантія Від виробника
Інформація для замовлення
- Ціна: 221 ₴



