Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Вага | 0.835 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 112 літр/хв |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 10500 |
Шліфмашинка пневматична орбітальна 125мм Sigma 6731011
Орбітальна шліфмашинка пневматична Sigma 125мм 6731011 - це професійний інструмент для проміжної та фінішної обробки (полірування, шліфування) поверхні металу, дерева, пластика, ЛКП.
Особливості:
- Поєднання обертальних і коливальних рухів - забезпечує найбільш якісну обробку поверхні і рівномірне використання абразиву;
- Потужний пилозахищений двигун в міцному композитному корпусі - забезпечує високу продуктивність, довготривалу безперервну роботу і тривалий термін експлуатації;
- Регулятор швидкості обертів - дозволяє досягати найкращих результатів обробки різнотипних поверхонь;
- Компактна і легка конструкція дозволяє комфортно обробляти як горизонтальні, так і вертикальні поверхні і поверхні складної форми;
- Ергономічна нейлонова рукоятка - забезпечує зручний хват як лівою, так і правою рукою, знижує рівень втоми;
- Пружний матеріал підошви - створює оптимальні умови для дбайливої обробки поверхні;
- Зносостійка липучка на підошві - забезпечує надійне кріплення і швидку заміну абразивних кругів.
Характеристики:
- Діаметр диска 125 мм;
- Кріплення диска на липучці;
- Хід ексцентрика 5 мм;
- Максимальна швидкість обертання: 10500 об/хв;
- Регулювання швидкості обертання;
- Витрата повітря 112 м/хв;
- Пневморазъем 1/4";
- Робочий тиск 6.3 бар;
- Вага 0.835 кг.

Інформація для замовлення
- Ціна: 2 263 ₴










