Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Амплітуда коливань | 5 мм |
| Вага | 0.845 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 112 літр/хв |
| Тип пневмошліфмашіни | Ексцентрикова |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Набір насадок | Ні |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість обертів | 10500 |
Пневматична орбітальна шліфмашинка 125мм (з пилозбірником) Sigma 6731021
Орбітальна шліфмашинка пневматична Sigma 125мм (з пилозбірником) 6731021 - це професійний інструмент для проміжної та фінішної обробки (полірування, шліфування) поверхні металу, дерева, пластика, ЛКП.
Особливості:
- Совмещение вращательных и колебательных движений - обеспечивает наиболее качественную обработку поверхности и равномерное использование абразива;
- Мощный пылезащищенный двигатель в прочном композитном корпусе - обеспечивает высокую производительность, долговременную непрерывную работу и длительный срок эксплуатации;
- Регулятор скорости оборотов - позволяет достигать наилучших результатов обработки разнотипных поверхностей;
- Компактная и легкая конструкция - позволяет комфортно обрабатывать как горизонтальные, так и вертикальные поверхности и поверхности сложной формы;
- Ергономічна нейлонова рукоятка - забезпечує зручний хват як лівою, так і правою рукою, знижує рівень втоми;
- Пружний матеріал підошви - створює оптимальні умови для дбайливої обробки поверхні;
- Зносостійка липучка на підошві - забезпечує надійне кріплення і швидку заміну абразивних кругів.
Характеристики:
- Діаметр диска 125 мм;
- Кріплення диска на липучці;
- Хід ексцентрика 5 мм;
- Максимальна швидкість обертання: 10500 об/хв;
- Регулювання швидкості обертання;
- Витрата повітря 112 м/хв;
- Пневморазъем 1/4";
- Робочий тиск 6.3 бар;
- Вага 0.845 кг.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 388 ₴










