Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Немає |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
Спортивна сумка Wallaby з тканини на 16л 213-3
Опис сумки:
Виконана з міцної зносостійкої тканини.
Одне основне відділення на блискавці.
Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка із міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Артикул: 213-3.
Матеріал: поліестер.
Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см.
Колір сірий.
ТМ Wallaby, Україна.
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴











