Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Колір | Коричневий |
| Размеры | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Глибина | 45 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Папка |
Ділова папка A4 Амо зі штучної шкіри SSBW04 brown
Опис товару:
Два відкритих відділення.
Одна кишеня на блискавці.
Дві петлі для ручок.
Чотири кишені для візиток.
Сегрегатор для документів формату А4
Кріплення для блокнота формату А4.
Калькулятор.
Міцна ручка.
Характеристики:
Розміри: 35х26х4,5 см.
Колір: коричневий.
Поміщаються документи формату А4.
Виробник: AMO, Польща.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴








