Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Висота | 375 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 265 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Глибина | 45 мм |
| Дропшипінг | Да |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Ручки | Одна |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Папка |
Ділова папка з ручкою Jpb коричнева AK-12 brown
Опис папки:
Папка з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів або блокнота формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів.
Три петлі для ручок.
Два відділення для документів А4.
Чотири кишеньки для візиток або платіжних карток.
Невелика відкрита накладна кишеня.
Відділення для документів формату А4.
Дві плоскі кишені, одна з яких на блискавці.
Ручка зі штучної шкіри для перенесення в руці.
Характеристики:
Артикул: AK-12 brown.
Розміри: 37,5 х 26,5 х 4,5 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴






