Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMO |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Немає |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Папка |
Папка з еко шкіри Amo коричнева Ssbw10 brown
Опис товару:
Екошкіра чудово імітує натуральну шкіру. Матеріал стійкий до пошкоджень, спричинених змін погоди та стирання.
Папка закривається на блискавку.
Два відкритих відділення.
Одна кишеня на блискавці.
Дві петлі для ручок.
Калькулятор
Сегрегатор.
Кріплення для блокнота формату А5,
Характеристики:
Розміри: 27х20х4 см.
Колір: коричневий.
Матеріал: штучна шкіра.
Виробник: AMO, Польща.
Формат документів А4 не поміщається!
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴







