Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lupilu |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 370 |
| Тип рюкзака | Міські |
Міський рюкзак Lupilu рожевий на 20л IAN375621
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного поліестеру.
Одне основне на блискавці з кишенею для ноутбука та двома невеликими відкритими кишенями.
На лицьовій стороні рюкзака одна велика відкидна кишеня на блискавці Усередині розташовані дві невеликі відкриті кишеньки.
На бічних сторонах рюкзака кишені для пляшок води.
Плечові шлейки регулюються за довжиною.
Зверху ручка, для носіння рюкзака в руці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: рожевий.
Розмір см, (ШхВхГ): 32х38х18.
Об'єм: 20 л.
Країна-виробник: Німеччина.
Для продовження терміну експлуатації переносьте рюкзак за ДВІ лямки.
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴










