Плюшевий дитячий рюкзак для дівчинки 10L Paso сірий


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Вага | 265 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 8 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21 л |
| Персонажі | Cars |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 30 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Дропшипінг | Да |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Кишені | Бічні |
| Наповнення | Да |
| Ортопедичні властивості | Немає |
| Пол1 | Дитячий |
| Візерунки та принти (1) | Тварини принти |
Дитячий плюшевий рюкзак для дівчинки 10L Paso сірий
Опис:
Великий рюкзак із якісного плюшу.
Дно из полиэстера.
Одне містке відділення, одна передня кишеня, дві бічні сітчасті кишені.
Декоративна нашивка ПВХ, вишивка.
Регульовані плечові лямки.
Додатковий плюшевий помпон на одній блискавці.
Характеристики:
Виробник: Paso. Країна походження ТМ: Польща.
Матеріал: плюш, поліестер.
Колір: сірий.
Розміри: 42x30x9 см.
Вага: 265 г.
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴



