Сумка візка складана для покупок на колесах жовтогаряча



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Вага | 0.37 г |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 27 мм |
| Тип тканини | Поліестер |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Призначення | Для жінок |
| Призначення (1) | Для жінок |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Регулювання розміру | Да |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
Сумка візка складана для покупок на колесах жовтогаряча S1645304
Опис товару:
Складана сумка для покупок 3 в 1 на коліщатках — допомога в повсякденних покупках.
Сумка/візок для покупок , обладнана коліщатками, які розвантажать хребет і зроблять покупки простішими.
Вона складана, завдяки чому займає мало місця ї її завжди можна носити із собою.
Можливість збільшення та зменшення — завдяки ковзній блискавці, коли Ви йдете за покупками, Вам не потрібно носити із собою велику громіздку сумку, просто відрегулюйте розмір цієї сумки відповідно до ваших поточних потреб.
Сумка стійка та легка, легко складається й розкладається.
Міцні колеса витримують великі навантаження.
Виготовлений із поліестеру, який дуже легко чистити.
Використовуючи багаторазові сумки для покупок, ви захищаєте довкілля!
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: у складеному вигляді (для транспортування): 40 см x 17 см x 5 см.
Сумка: 46 см (максимально укорочена 30) х 27 см х 15 см
Висота сумки з коліщатками: 57 см + ручка 25 см.
Вага: 370 г.
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴



