Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hokkaido |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 30.0 |
| Глибина | 14 мм |
| Призначення рюкзака | Полювання/Риболовля |
| Об`єм | 20 м.куб |
| Стать | Унісекс |
| Тип (1) | Сумка |
Сумка для рибальських снастей 20L Hokkaido хакі W13060 khaki
Опис товару:
Виріб виготовлений із міцного прогумованого поліестеру.
Регульований ремінь через плече.
Закривається клапаном на двох фастексах.
Просторе основне відділення.
На передній стінці під клапаном розташована додаткова відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Вставка зі штучної шкіри на дні сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: хакі.
Розміри: 43 х 34 х 14 см.
Об'єм: 20 літрів.
Виробник: Hokkaido, Китай.
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴





