Чоловіча шкіряна сумка на плече Mykhail Ikhtyar, Україна чорна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mykhail Ikhtyar |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Наппа |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
| Призначення (1) | Для чоловіків |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Тип | Сумка чоловіча |
Чоловіча шкіряна сумка на плече Mykhail Ikhtyar, Україна чорна 45043 black
Опис товару:
Виріб виготовлений із якісної лицьової шкіри Наппа.
Одне основне відділення, яке закривається блискавки. Усередині розташована кишеня на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Незнімний регульований наплічний ремінь виготовлений у поєднанні натуральної шкіри та нейлону.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра Наппа.
Колір: чорний.
Фурнітура: графіт.
Розміри сумки (ШхВхГ): 23х23х3,5 см.
Виробник: Михайло Іхтяр, Україна.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴












