Чоловіча сумка Edibazzar коричнева
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Чоловіча сумка Edibazzar коричнева S1645229
Опис товару:
Міська сумка невеликого розміру для носіння через плече.
Два основні відділення на блискавці.
Одна кишеня під клапаном на липучці.
Вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Петля для носіння сумки на ремені на тильному боці сумки.
Знімних ремінець для носіння на плечі.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Колір: коричневий.
Розмір ШхВхГ (см): 12 x 17 x 4.
Вага: 105 г.
Виробник: Edibazzar, Китай.
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴












